logo copy

pokroviteljstvo3

Objava 22.04.2015.pokroviteljstvo

Radionice u Osnovnoj školi „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno


Workshops in primary school „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Zabno

Nakon prilagodbe filmova za potrebe provođenja radionica, kreiranja Dopisa i stupanje u kontakt s osnovnim školama na području Grada Koprivnice i Koprivničko-križevačke županije započeli smo našu akciju u Osnovnoj školi „Grigor Vitez“ u Svetom Ivanu Žabnu. Radionice smo proveli s 1., 2., 3., 4. i 8. razredima te kroz zanimljivu raspravu puno toga i naučili.
Akcija je sufinancirana zahvaljujući potpori Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u okviru Fondova Europskog gospodarskog prostora i Kraljevine Norveške i HEP d.d.

After adjusting films for the purpose of conducting workshops, creating memos and getting in contact with primary schools in the town of Koprivnica and Koprivnicko-krizevacka county we started our campaign in the primary school "Grigor Vitez" in Sveti Ivan Zabno. The workshops we conducted with the 1st, 2nd, 3rd, 4th and 8th grades threw the interesting discussion we also learn a lot.

Action is co-financed with the support of the National Foundation for Civil Society Development within the European Economic Area and the Norway grants, City of Koprivnica, Koprivnicko-krizevacka county and HEP d.d.