logo copy

pokroviteljstvo3

Objava 07.05.2015.pokroviteljstvo

Radionice u Osnovnoj školi „Braća Radić“ Koprivnica


Workshops in primary school „Braca Radic“ Koprivnica

Ovaj tjedan imali smo priliku raditi s našim malim Koprivničancima u Osnovnoj školi „Braća Radić“. Njih 164 dalo je zanimljive stavove i svakako pokazalo da većina onih „malih“ imaju daleko prihvatljivija razmišljanja od onih „punoljetnih“, jedino čemu se možemo nadati da će se jednom kada narastu i kada ih uhvati vrtlog života, sjetiti naših radionica i tolerirati individualne različitosti.
Akcija je sufinancirana zahvaljujući potpori Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u okviru Fondova Europskog gospodarskog prostora i Kraljevine Norveške te Grada Koprivnice i Koprivničko-križevačke županije i HEP d.d..


This week we had the opportunity to work with our small citizens of Koprivnica in primary school "Braca Radic". 164 of them gave interesting views and certainly showed that most of those "small" have far more acceptable thinking of some "adults". We can only hope that once they grow up and when the vortex of life catch them, they will remember our workshops and tolerate individual differences .
Action is co-financed with the support of the National Foundation for Civil Society Development within the European Economic Area and the Norway grants, City of Koprivnica and Koprivnicko-krizevacka county and HEP d.d.