logo copy

pokroviteljstvo3

Objava 20.5.2015.

za clanke

 

Završne radionice u Osnovnoj školi „Fran Kancelak Drnje“ i Osnovnoj školi „Đuro Ester“ Koprivnica

Final workshops in primary school "Fran Kancelak“ Drnje and primary school "Djuro Ester" Koprivnica

 


Naše radionice privode se kraju te nam je užitak bio provesti vrijeme s učenicima Osnovne škole Drnje i Osnovne škole
Đuro Ester i međusobno podijeliti razmišljanja i utjecati na stavove naših malih građana. Za vrijeme trajanja građanske akcije „Danas filmska drama, sutra društvo različitih nije fama“  sudjelovalo je 526 učenika od 1. – 8. razreda te su radionice provedene u 6 osnovnih škola na području Grada Koprivnice i Koprivničko-križevačke županije.

Ono što nas još očekuje, jest završno predstavljanje projekta 29. svibnja na kojem ćemo imati prilike iznijeti dobivene rezultate i dati daljnje smjernice održivosti provođenja interaktivnih radionica temeljenih na metodi vođeno gledanoga filma.

Akcija je sufinancirana zahvaljujući potpori Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u okviru Fondova Europskog gospodarskog prostora i Kraljevine Norveške te Grada Koprivnice, Koprivničko-križevačke županije i HEP d.d.

Our workshops are coming to an end and we had the pleasure to spend time with the pupils of the primary school Drnje and the primary school Djuro Ester and with each other share thoughts and attitudes affect on our little citizens. During the civil action "Today movie exclusive, tomorrow equal society is not elusive“ took part 526 students from first to eighth grade and workshops were conducted in six primary schools in the town of Koprivnica and Koprivnicko-krizevacka county.

What we still expect, is the presentation of the project on which we will have the opportunity to present the results and provide further guidance sustainability of conducting interactive workshops based on the method of guided watched film.

Action is co-financed with the support of the National Foundation for Civil Society Development within the European Economic Area and the Norway grants, City of Koprivnica, Koprivnicko-krizevacka county and HEP d.d.